Wedstrijdverslag Heren 1 Pytheas 1 - Pytheas 2
19/12/2011 door Alco Joling (257 x gelezen)

Pytheas 1 verspeelt dure punten
 
Het eerste herenteam van Pytheas heeft zaterdag de confrontatie met het tweede herenteam in Aalten met duidelijke cijfers verloren, 67-37. Heren 1 kon door verhindering en blessures van spelers (5 in totaal) maar vier fitte spelers op de been krijgen. Doordat één geblesseerde speler toch de moed nam om zijn spelersshirt aan te trekken kon er met vijf man aan de wedstrijd worden begonnen.   
Dat het voor heren 1 geen wedstrijd zou worden was na  het eerste kwart al bekend, 21-7, en een uitgevallen  speler met een blessure. De rest van het team deed  zijn best om de schade beperkt te houden. Via de kwartstanden 17-9, 20-11 en 11-10 kwam er een eindstand van 67-37 op het bord te staan.  
Deze laatste wedstrijd van het jaar geeft stof tot nadenken, of het team op tijd blessurevrij uit de ‘’winterstop’’ komt en kompleet aan de tweede competitieronde kan beginnen.
  Reageren

Reacties


Tis jammer dat het zo heeft moeten lopen! volgende keer beter...
Door Raymon op 19/12/2011



Zeker jammer, maar it is all in the Game.....2012 stoomt HS 1 weer door....

Ps. Respect voor iedereen die zaterdag op het veld heeft gestaan!
Door Felix op 19/12/2011



Tis jammer dat het zo heeft moeten lopen! volgende keer beter...
Door Raymon op 19/12/2011



Tis jammer dat het zo heeft moeten lopen! volgende keer beter...
Door Raymon op 19/12/2011



Jammer dat we net voor de winterstop van nr. 1 naar nr. 3 zijn gezakt....2012 stijgen we weer richting nr. 1!!!
Door Felix op 23/12/2011



Hallo Heren,

Ik zag net dat de locatie van de wedstrijd tegen ons (becege) fout op de site staat.
De wedstrijd wordt namelijk gespeeld in De Pol in Gaanderen.
Hopelijk kunnen jullie dan wel een volledig team op de been brengen.
Door Thijs op 04/01/2012



Bedankt Thijs, het is nu aangepast.
Door Pytheas op 05/01/2012


Reageren
Naam
Reactie